Kontakt

Centrum Logistyczne

Nowy Karolinów 1a
96-330 Puszcza Mariańska
pon.–pt.: 8:00–16:00

Kontakt do hurtowni

Kliknij, aby sprawdzić kontakt do wybranej hurtowni

Sklep Internetowy

Magdalena Szmigielska
gsm: + 48 570 606 507
mail: sklep@polnix.com.pl

Skontaktuj się z wybranym działem

HANDEL KRAJOWY
ZAMÓWIENIA
WSPÓLPRACA

Remigiusz Janowczyk
tel: +48 690 950 834
mail: remigiusz@polnix.com.pl

Mariusz Bursztynowicz
tel: +48 690 903 620
mail: handel@polnix.com.pl

FINANSE
Katarzyna Wójcik
tel: +48 533 200 829
wew: 113
mail: finanse@polnix.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ
Anna Sąsiadek
tel: +48 533 200 829
wew: 116
mail: ksiegowosc@polnix.com.pl

MAGAZYN
pon.–pt. 7:00 – 22:00
Daniel Lis
wew: 132
mail: magazyn@polnix.com.pl

SEKRETARIAT
Bogusława Jarecka
wew: 110
tel: +48 690 950 874
mail: info@polnix.com.pl

REKLAMACJE
Bogusława Jarecka
tel: +48 690 950 874
mail: reklamacje@polnix.com.pl

LOGISTYKA
REALIZACJA DOSTAW

pon.–pt.: 7:00 – 15:00
tel: +48 690 950 379
wew: 150

Beata Jędrzejewska
mail: b.jedrzejewska@polnix.com.pl

Jacek Mąka
mail: j.maka@polnix.com.pl

Jakub Rózga
mail: j.rozga@polnix.com.pl

Mariusz Mikina
mail: m.mikina@polnix.com.pl

HANDEL KRAJOWY
OFERTY WSPÓŁPRACY

Piotr Kurkierewicz
wew: 101
mail: piotr@polnix.com.pl

HANDEL ZAGRANICZNY
LOGISTYKA ZAGRANICZNA

Marek Kurkierewicz
wew: 101
mail: marek@polnix.com.pl

Maciej Kurkierewicz
tel: +48 533 200 829
mail: logistic@polnix.com.pl

Anna Pietraszewska
tel: +48 533 200 829
wew: 113
mail: a.pietraszewska@polnix.com.pl

MARKETING
Jan Kurkierewicz
tel: +48 690 950 897
mail: jan@polnix.com.pl

DZIAŁ IT
Sebastian Sybilski
wew: 114
mail: informatyk@polnix.com.pl

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach