Magazynier

Kariera

MIEJSCE PRACY
Nowy Karolinów (pow. żyrardowski)

Poszukujemy uczciwych i odpowiedzialnych osób do pracy na magazynie głównym w Nowym Karolinowie (96-330 Puszcza Mariańska)
przy trasie Skierniewice-Żyrardów (droga powiatowa 719):

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie zamówień od klientów
  • rozlokowanie towarów na magazynie
  • rozładunek kontenerów i dostaw
  • wykonywanie dodatkowych poleceń kierownika magazynu

WYMAGANIA

  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • komunikatywność
  • brak przeciwwskazań do noszenia cięższych kartonów
  • mile widziane doświadczenie jako magazynier lub operator wózka widłowego (uprawnienia UDT)
  • prawo jazdy kat. B (dojazd do magazynu we własnym zakresie lub z innymi pracownikami)

OFERUJEMY

  • praca zmianowa pon.-pt. w godz.6:00-14:00 i 14:30-22:30, ewentualne pracujące soboty (w sezonie) – dodatkowo płatne
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z odprowadzanymi składkami ZUS i podatkiem
  • umowa na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego (decyzja kierownika)
  • pakiety medyczne lub sportowe
  • wypłata – podstawa plus prowizja od przygotowanych zamówień ok 4.000 – 6.000 zł netto

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polnix Sp. Jawna z siedzibą w Warszawie
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:
praca@polnix.com.pl