Ecolite
Zapoznaj się

Ecolite

NOWOCZESNE DONICE OGRODOWE Z WŁÓKNA CERAMICZNEGO.

Materiał, z którego wykonane są artykuły z tej kolekcji to mieszanina gliny i włókien (inna nazwy to żywica ekologiczna, fiberclay). Struktura powierzchni produktów jest lekko porowata i posiada nierównomiernie rozłożone delikatne wżery dzięki czemu przypomina beton architektoniczny.

Kolekcję Ecolite charakteryzuje nowoczesny design i prosta forma, a przy tym naturalny wygląd co sprawia, że produkty te bardzo ładnie prezentują się w przestrzeniach urządzonych w stylu industrialnym, zarówno tych otwartych jak i zamkniętych. Idealne donice do biura, hotelu czy restauracji.

Ponieważ produkty wykonane są z naturalnego tworzywa – donice absorbują wilgoć. Dlatego podczas użytkowania (przy nadmiarze wody) mogą pojawiać się miejscowe plamki wilgoci na powierzchni, które z czasem wysychają i nie pozostawiają śladu. W ciągu eksploatacji, na ściankach donic mogą pojawiać się również niegroźne pęknięcia. Są to naturalne procesy przy tego rodzaju materiale i nie ma to wpływu na funkcjonalność donicy.

Donica ogrodowa niemrozoodporna
UV Odporne
Wytrzymałe
Lekki materiał
Ręczne wykonanie
Opcjonalny odpływ wody
Pobierz katalog

Do pobrania katalog z pełną ofertą kolekcji.

Pobierz
Klienci indywidualni Zobacz w sklepie
Klienci branżowi Zobacz w B2B

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach